Ana sayfa İzmir Evden Eve Nakliyat Buca Nakliyat – 0507 860 57 24

Buca Nakliyat – 0507 860 57 24

69
0
Buca Nakliyat
İzmir Buca Nakliyat

Buca Nakliyat olarak taşımacılık sektöründe uzun yılların vermiş olduğu deneyimle evden eve nakliyat işlerinizde profesyonel çözümler sunar. ŞirinyerBuca, İşçievleri, Forbez Caddesi, Çevik Bir, Buca Koop, NATO, Gediz, Heykel, Evka4 olmak üzere tüm Buca ilçesinde faaliyet göstermektedir. Firmamıza gönül rahatlığıyla evinizi taşıtabilirsiniz. Buca evden eve nakliyat firmaları arasında olan HK Nakliyat olarak size vermiş olduğumuz hizmetten kesinlikle memnun kalacağınızı garanti ediyoruz.

Buca Nakliyat
İzmir Buca Nakliyat

Evden Eve Taşımacılık

Evinizdeki Eşyalarınızın Yoğunluğuna Göre Evinizin Taşınma Süresi Değişebilir. Örnek;

  • 3+1 Odası Olan Eviniz, 1 Günde Yeni Evinize Taşınır.
  • 5+1 Odası ve Üzeri Olan Evinizde, Taşınma İşlemi 2 ve Üzeri Günü Bulmaktadır.
    •      1. Gün Evinizdeki Eşyalarınız Özenle Paketlenir.
    •      2. Gün İçin İse Evinizin Nakliyesi Yapılmaktadır.

Asansörlü Taşımacılık

Buca Nakliyat Bünyesinde Yük Asansörü Bulunmaktadır. Asansörümüz 14. Kata Kadar Taşıma Yapmaktadır. Google‘da arama yapın.

EŞYALARINIZ KIRILIP DÖKÜLMEDEN ASANSÖRLÜ NAKLİYE YAPILIR.

Evden Eve Asansörlü Taşınmalarda Eşyalarınızın Hasar Görmeden Taşınması Sağlanmaktadır. Asansör Kurulumu Sırasında Balkonunuza Kesinlikle Hiç Bir Zarar Gelmemesi İçin Ek Önlemler Almaktayız.

En İyi Asansörlü Taşımacılık Firması

Şehirler Arası Evden Eve Nakliyat

Türkiyenin Her Yerine Şehirlerarası Nakliyat Hizmeti Vermekteyiz. Şehirlerarası Nakliyat İçin Özel Çelik Kasa Araçlarımız Logolu Olarak Firma Bünyemizde Yer Almaktadır.

Şehirler Arası Taşımacılıkta, Kadrolu Personelimiz Tarafından Yüklemeler ve Boşaltmalar Yapılmaktadır.

Buca Nakliyat Hizmetleri

Buca asansörlü taşımacılık firmamız ambalajlamaya verdiği önem nedeniyle en kaliteli malzemeler ile ambalajlama işlemlerini gerçekleştirmektedir. Kaliteli ambalaj malzemeleri ve deneyimli elemanlarımızın özenli ambalajlama teknikleri sonrasında eşyalarınız artık taşınmaya hazırdır. Taşıma öncesinde sizlerin yapması gereken işlemlere gelirsek; öncelikle güvenliğiniz için mutfakta kullandığınız tüm cihazların bağlantılarını sökün.

Şirinyer Asansörlü Taşımacılık
Şirinyer Evden Eve Asansörlü Taşımacılık

Şehirler Arası Taşıma Fiyatlarını Araç Büyüklüğü ve Km Belirlemektedir.

Şehirlerarası Asansörlü Nakliyat Hizmetimiz Bulunmaktadır. Yüklemeler ve İndirmeler Şirketimiz Bünyesinde Bulunan Yük Asansörleriyle Yapılmaktadır.

Eşyalarınızın, Mevsim Koşullarından Etkilenmeden, Hasarsız Taşınmaktadır.

Not: Şehirler Arası Taşımalarda, Taşınma Öncesi Kapora ve Herhangi Bir Ücret İstenmemektedir. Taşınma Sonrası Ödeme Yapılmaktadır. Araç Hareket Öncesi Sigorta Poliçesi ve Sevk İrsaliyesi Düzenlenip, Müşteriye Teslim Edilmektedir.

İzmir İstanbul Arası Evden Eve Nakliyatİzmir Ankara Arası Evden Eve Nakliyeİzmir Bursa Arası Evden Eve Ev Taşımacılıkİzmir Adana Arası Evden Eve Nakliyatİzmir Malatya Arası Evden Eve Nakliyeİzmir Diyarbakır Arası Evden Eve Taşımacılık

Hemen burayı tıklayarak teklif isteyin!

Youtube da çalışmalarımızı izleyin.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here